Bioderma- Atoderm Krém na ruky

12/29/2015 Unknown 2 Comments

Ruky sú to prvé, čoho sa na cudzom tele dotknete a čo cudzí ohmatajú na vás.
Časté umývanie, pôsobenie chladu a tepla a mnohé iné faktory, to všetko dá rukám poriadne zabrať. 
Vonkajším nepriaznivým vplyvom ich vystavujeme väčšinu roka. Všetky tieto faktory vedú k vysúšaniu pokožky rúk. 

Preto som si pre Vás pripravila článok o kréme na ruky, ktorý slúži na každodennú starostlivosť o pokožku rúk a nechty. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
V portfóliu produktov spoločnosti Bioderma, ktorú pozná hádam každý, nájdete produkty, ktoré sú zamerané na ochranu pokožky počas zimného obdobia. Túto radu Atoderm tvorí niekoľko produktov, z ktorých som na otestovanie dostala Krém na ruky. 

Prostredníctvom svojho radu Atoderm má BIODERMA originálne riešenie na veľmi suchú až citlivú atopickú pokožku. Vďaka svojmu dermatologicky patentovanému zloženiu Atoderm  biologicky obnovuje hydrolipidický film, udržiava vlhkosť pokožky a učí pokožku syntetizovať si potrebné lipidy.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Tento krém ma 50 ml. Je celkom malý, a preto je vhodný na nosenie v kabelke. Odporúča sa ho používať niekoľkokrát denne- avšak závisí to od Vás.

Oficiálny popis:
Bioderma Atoderm krém na ruky dlhodobo hydratuje, regeneruje a vyživuje pokožku rúk, posilňuje jej hydrolipidický film a biologickú bariéru.

NÁVOD NA POUŽITIE
  • Jemne vmasírujte Atoderm krém na ruky do čistých a suchých rúk.
  • Opakujte aplikáciu tak často, ako je to potrebné, a vždy po dlhodobom kontakte s vodou.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Krém je klasickej bielej farby. Mne svojou konzistenciou skvelo vyhovuje. Nie je veľmi hutný a nie je ani riedky. Je presne taký, aký by mal byť, aby sa dal dokonalo rozotrieť a vmasírovať do pokožky. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Priznám sa, že som odporca zimného obdobia kvôli tomu, že je vonku mráz a chladno. Z tohto dôvodu trpia moje ruky, aj napriek tomu, že stále na nich nosím rukavice. Mráz síce ruky vyštípe, no zároveň vysúši. A toto je môj problém. Ruky mám nonstop suché a popraskané, a dosť často sa mi šúpu. Preto stále pred odchodom z bytu si ich poriadne nakrémujem a dodám im tak ako takú bariéru pred chladom.

Tento krém som si veľmi obľúbila, pretože pokožku rúk skvelo hydratuje. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a na pokožke nezanecháva žiaden mastný film. Avšak pozor na množstvo krému, ktorý si dáte na ruky. Je dôležité odhadnúť množstvo, ktoré si do pokožky dokážete vmasírovať, pretože ak si ho dáte viac, tak sa pri jeho vmasírovaní do pokožky začne jemne droliť. Inak je mojím rytierom v boji s mrázom a popraskanou pokožkou. 

2 komentáre:

  1. Tak tento krémik by sa mi určite zišiel, keďže moje ruky sú večne suché!
    http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Trpím na suchou pokožku na rukou a tento krém jsem ještě neměla. Děkuji za tip, určitě vyzkouším.

    OdpovedaťOdstrániť

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.