Líčenie s dekoratívnou kozmetikou mary Kay

8/30/2017 BeBelieve InBeauty 1 Comments

Leto nám ešte stále nekončí! Aj keď to vonku v posledných dňoch nevyzerá veľmi letné, letné farbičky ešte určite neodkladajte. A napokon, nenechajte sa zviazať akýmikoľvek trendmi, ktoré prichádzajú a odchádzajú. Vsaďte na to, čo máte radi, čo sa vám hodí – rovnako to platí aj v líčení. Leto si žiada teplejšie a žiarivejšie farby, no ak máte rady skôr nude alebo tlmenejšie odtiene, tak prečo ich nevyužiť?

Dekoratívna kozmetika je určená na to, aby podčiarkla vašu prirodzenú krásu alebo ju mierne prikrášlila. Rovnako to platí aj v prípade dekoratívnej kozmetiky spoločnosti Mary Kay. Tá, minulý mesiac, prišla na trh s novými pestrými letnými prípravkami, medzi ktorými nájdete nové paletky očných tieňov, nové odtiene rúžov na báze gélu, tekutú očnú linku a rovnako aj voňavú kolekciu pre starostlivosť o telo Believe + Wonder.

Mary Kay Kolekcia očných tieňov
Každá žena sa odteraz môže s radosťou hrať s farbami vďaka novým kolekciám očných tieňov. Odtiene sú profesionálne zladené a tiene sa ľahko aplikujú. Každá súprava dokonale sedí do kozmetickej kazety Mary Kay® a obsahuje štyri dopĺňajúce sa farby očných tieňov, ktoré sú trendom tohoročného leta.

Keďže patrím k zelenoočkám, tak som dlho zisťovala (pokus-omyl) aké tiene sa mi najviac hodia. Samozrejme, nude líčenie nikdy nič nepokazí. Avšak fialové tiene sú tým pravým orechovým pre všetky dámy so zelenými očami. Paletka v odtieni Berry Haute, je trefne poskladaná z fialových odtieňov, ktoré sú príjemne pigmentované, avšak jemne prášia. Preto nezabúdajte na to, že korektor sa aplikuje až po nalíčení očí.

Paletka očných tieňov, nemusí slúžiť len na líčenie očí. V tomto prípade môžete použiť tieň v champagne  farbe na rozjasnenie líčok, alebo svetlo ružový tieň namiesto lícenky.

Tekuté očné linky Mary Kay® Black
Upútajte pozornosť svojimi krásnymi očami s rýchloschnúcim, dramatickým orámovaním od jedného kútika oka k druhému. V okamihu môžete premeniť denné líčenie na večerné, od decentnej jemnej linky až po odvážne mačacie oči, pretože intenzívna farba odolná voči zotretiu zostane na mieste, kým vy samy nie ste pripravené ju odstrániť.

Tieto očné linky sú ideálne pre vytváranie akéhokoľvek vzhľadu očí, hlavne vďaka svojmu hrotu. Ten je špicatý avšak dostatočne pevný na to, aby sa neohýbal pri akomkoľvek tlaku. Tekutá linka v čiernej farbe oživí každé líčenie očí, dodá mu dramatickosť a navyše sa vôbec neotláča. Hneď po nakreslení linky zaschne a drží celý deň.

Ak sa vám nedarí nakresliť si očné linky, tak skúste rôzne šikovné triky. Ja využívam trik s obyčajnou sponkou. Stačí, ak jej koniec zamaľujete linkou a priložíte k vonkajšiemu kútika oka. Následne už ju len stačí dokresliť a voilá linka je hotová. Jednoduché, že?

Mary Kay® Gélový pololesklý rúž
Tento plne krycí rúž využíva gélovú technológiu, vďaka ktorej je farba sýta a dlho a dobre drží. Nevysušuje pery, jednoducho sa nanáša a nádherne vyplní línie pier. Pery si uchovávajú jemnosť a vláčnosť po celý deň.

Tento rúž som si úplne zamilovala. Je v odtieni Sunset Peach (žiarivá svetlá broskyňová farba), ktorá sa rozhodne hodí na leto a na každodenné nosenie. Je gélový/krémový, ľahučko sa kĺže po perách a zanecháva ich zahalené vo farbe. Navyše je k nim milosrdný, pretože ich vôbec nezaťažuje. Pery sú krásne hydratované!

Letné líčenie s Mary Kay
Pri pohľade na paletku som mala hneď jasno v tom, ktorý tieň aplikujem do vnútorného kútika (tieň v champagne farbe), ktorý zas na celé pohyblivé viečko (najsvetlejší ružový odtieň), a ktorý do záhybu oka (mix najtmavšieho a stredného fialového tieňa). Rovnako som ich aplikovala aj na spodnú linku. Líčenie som trošku zdramatizovala očnou linkou a celé to zakončila jemným rúžom na pery.

Na záver len dodám, že s dekoratívnou kozmetikou od spoločnosti Mary Kay som veľmi spokojná. Spoločnosť si zakladá na kvalite a tieto produkty sú toho dôkazom. Preto môžem povedať, že ani tentokrát som sa v nich nesklamala a môžem vám ich vrelo odporučiť.


Čo hovoríte na výsledok? Ktorý z týchto produktov vás oslovil najviac?

1 komentár:

  1. Tá paletka je dokonalá :) Najviac ma oslovila ona, ináč od MK milujem True Dimensions paletky :)

    OdpovedaťOdstrániť

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.