Veryme - Dot It nail art

3/23/2016 Unknown 5 Comments

Efektové top coaty sú celkom dosť využívanými lakmi, ktoré dodajú manikúre jemné ozvláštnenie. Celú manikúru vyzdvihnú o úroveň vyššie. Či už siahnete po top coate, ktorý obsahuje holo-grafické mnohouholníky, nitky atď.  vždy tá manikúra bude o niečo krajšia. 

Ja takéto top coaty veľmi nevyužívam. Nie preto, lebo sa mi to nepáči, ale pretože ich odlakovavanie nie je veľmi najľahšie. Pri ich odlakovávaní máte dve možnosti: 1. buď budete lak vatovým tampónom namočeným v odlakovači drhnúť pol hodiny alebo 2. použijete alobalovú metódu. Aj keď sa pri alobalovej metóde zabavíte, verte mi, odlakovanie takého top coatu je celkom rýchle a hlavne bez námahy. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Takéto efektové laky sa dajú použiť buď samostatne alebo na nejaký farebný lak. Buď si zalakujte špičku, celý necht alebo si vymyslíte ničo netradičné, je to len a len na vás.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Ku mne sa tentokrát dostal lak Very Me Dot It v zaujímavej svetlomodrej farbe s bielými a modrými flitrikami v tvare bodiek - Crusty Blue. V kolekcií týchto lakov, okrem tohto nájdete aj ďalšie 3 farby - Mini Raspberry, Brown Sugar a nestarnúca klasika v kombinácii Black & White.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Oficiálny popis:

Vyskúšajte hravý a svieži štýl líčenia nechtov. Pekný pastelový lak s matnými a trblietavými čiastočkami v zladených farbách. Po zaschnutí vytvorí nádherný, štruktúrovaný 3-dimenzionálny efekt.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Lak má na mňa dosť úzky štetec, s ktorým nalakovanie celého nechtu trvá trošičku dlhšie. Ale tak to je zas o tom, kto aký typ/ tvar štetčeka má rád. Ja mám rada širšie, vďaka ktorým prostredníctvom troch ťahov nalakujem celý necht. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Tento efektový lak som použila samostatne. Väčšinu lakov používam v dvoch vrstvách, kde každú jednu nechám poriadne zaschnúť. Pri tomto laku platí, že je potrebné sa s ním trošičku pohrať, aby sme dosiahli pomerne rovnomerne rozmiestnenie "bodiek", respektíve, aby nám aj nejaké efekty na nechte ostali. Čo sa týka výdrže, tak ako hovorím vždy, tak to je individuálne.  

5 komentárov:

 1. Moc hezký odstín laku, i když já nejsme na ty modré odstíny.. Ale tento je opravdu moc hezký :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá pěkně. Taky jsem nad tímto lakem přemýšlela, ale nakonec jsem odolala. No, možná že si ho ještě objednám až na něj narazím v katalogu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som na ne pozerala na internete a musím povedať, že všetky farby vyzerali zaujímavo :D

   Odstrániť
 3. Ten vyzerá krásne a zaujímavo. Veľmi by ma zaujímalo ako by ukázal na dákom podklade napríklad bielom alebo modrom :)

  OdpovedaťOdstrániť

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.