Garnier Mineral Action Control Thermic 72h dámsky antiperspirant roll-on

9/25/2015 Unknown 1 Comments

Poznáte to, keď na vás doma čaká riadna kopa žehlenia? A vy si prvé čo predstavíte, tak je naparovacia žehlička? Ako druhé vám napadne, že sa poriadne spotíte a to vonku nemusí byť ani teplota nad 25°C? Áno, aj pri takejto banálnej veci ako je žehlenie sa poteniu asi nik nevyhne a asi potenie je najviac diskutované slovo na internete. Každý proti nežiaducim mapám na tričkách bojuje inak.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Keď sa človek prejde napríklad len po supermarkete, v policiach s drogériou nájde množstvo rôznych bojovníkov s potením v rôznej forme a od rôznych výrobcov. Vtedy nastane dilema, ktorý si kúpiť a ktorý bude najúčinnejší?

Ja vám, aspoň dúfam, v rozhodovaní dnes trošku pomôžem. Predstavím vám jedného pomocníka, ktorý mne celkom pomáha udržať potenie pod kontrolou. Tým pomocníkom je: Garnier Mineral Action Control Thermic 72h dámsky antiperspirant v podobe roll-on.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Priznám sa, že doposiaľ som mala akúsi zábranu používať roll-on, ani neviem prečo. Proste medzi mnou a roll-on bola akási bariéra. Stále som siahala len po klasickom antiperspirante v spreji. No odkedy mám tento roll-on od Garnier, tak môj sprej stojí v kúte L
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Oficiálny popis: „Antiperspirant pre maximálnu až 72h účinnosť pri vysokých teplotách. Obohatený o Mineralite (=Perlite)- absorpčný minerál vulkanického pôvodu, pre pokožku, ktorá dýcha. Bez etylalkoholu, bez parabenov. Až 72h účinnosť proti pachu, rýchloschnúci pre dlhotrvajúci pocit suché pokožky.“
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Roll-on sa stal mojím miláčikom. Pretože dokázal odolať potu aj pri tej najbanálnejšej práci ako je žehlenie. Či funguje 72h tak to posúdiť neviem. Ale jeden deň funguje určite. Ďalším pozitívom je, že veľmi pekne vonia- tak jemne púdrovo. Za mňa ďalším plusom je to, že neobsahuje alkohol a parabeny.


Akým antiperspirantom dávate prednosť vy- klasickým v spreji alebo tým v tuhej podobe? Skúšali ste už tento od Garnier?

1 komentár:

  1. Ja používam jedine antiperspiranty Garnier a jedine v roll-on forme, spreje sú u mňa zvyčajne neúčinné a po tuhých mávam neskutočné fľaky. Na Garnier sa dá naozaj spoľahnúť.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.