Nová značka

8/09/2014 Unknown 2 Comments

Ahojte,

vedeli ste o tom, že na trh Česka a Slovenska prichádza nová značka? Ide o značku REVOLUTION, ktorá na naše trhy prichádza z anglicka. Táto značka ponúka dekoratívnu, ktorá ako avizujú má byť vysoko kvalitná a za ceny už od 10 kč. No tak to som zvedavá, či ozaj budú takéto ceny.

Mňa veľmi zaujala táto paletka :No nevyzerajú tie výrobky super? Už sa neviem dočkať oficiálneho predaja a keď budú také super ako vyzerajú tak to bude paráda. 

A viete čo je super? Značka bude na našich trhoch dostupná koncom augusta, takže ja už stepujem a neviem sa dočkať až konečne spustia predaj. 

A viete čo je ďalšou super vecou? To, že ešte pred oficiálnym začatím predaja výrobkov môžete zaregistrovať svoj mail tu: makeuprevolution a tak sa dozvedieť kedy presne začne predaj a taktiež tým, že tam zaregistrujete mail tak budete automatický zaradení do zlosovania o výrobky Makeup Revolution v hodnote 10 000 kč. Takže všetci šup šup napísať svoj mail tu: makeuprevolution a už len čakať, či sa na vás usmeje šťastie :D 

Počuli ste už o tejto značke? Vlastníte niečo od nich?

Katka

2 komentáre:

  1. najlepšie paletky uplne mam nejake a spokojnost 100% :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nikola Benko: Tak to som zvedavá, len nech už prídu na naše trhy :D

    OdpovedaťOdstrániť

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.