Ceruzka na oči The ONE Smokey

4/25/2016 Unknown 0 Comments

Ceruzky na oči sú skvelým a hlavne rýchlym riešením pri líčení očí. Majú všestranné využitie a záleží len na fantázii osoby, ktorá ju používa, ako ju v danej chvíli využije. 

Ceruzkou sa dá vykúzliť naozaj krásne líčenie. Či už na každodenné nosenie v podobe jednoduchej linky alebo na večernú udalosť vytvorením smokey pohľadu. 

Ak sa rozhodnete pre linku, tak ju môžete vytvoriť akúkoľvek. Či ju decentne nanesiete k horným riasam, alebo ju vytvoríte výraznejšiu so zobáčikom, poprípade si ju môžete jednoducho naniesť na spodnú linku - fantázii sa medze nekladú. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Šedá vysúvacia ceruzka s pomerne jednoduchým obalom je doplnená o strieborné písmo, ktoré vytvára logo spoločnosti spolu s názvom produktu.
Ceruzka na oči The ONE Smokey je dostupná v troch farebných prevedeniach. Čierna ceruzka s názvom Jet Black, sivá - ktorá nesie názov Smokey Grey, posledná a zároveň tá, ktorú som mala možnosť otestovať nesie názov Glitter Black. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Čo o tejto ceruzke hovorí výrobca:
Vytvorte si dymový efekt pomocou mäkkej ceruzky tmavých odtieňov. Vysúvateľná ceruzka s krémovou receptúrou a trblietavými čiastočkami odrážajúcimi svetlo sa ľahko nanáša. Rozmažte ju, rozotrite a vytieňujte oči, aby ste vykúzlili zvodné líčenie, ktoré zaujme každého. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Práve takéto ceruzky, ktoré sa vysúvajú mám zo všetkých najradšej, pretože pri tých čo je potrebné strúhať sa mi stáva, že kým ju ostrúham do požadovaného tvaru, tak sa mi minimálne 5 krát zláme :/
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Samotný názov Glitter Black evokuje, že ide o trblietavú čiernu ceruzku. Avšak, trblietavá je naozaj, no čiernou by som ju nenazvala. Mne skôr pripadá, že je to mix viacerých farieb a to čierna so šedou a kvapkou fialovej.
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Pri líčení automatický siaham po podkladovej báze. Preto líčenie s touto ceruzkou nebolo výnimkou. Musím povedať, že s ceruzkou sa pracuje celkom fajn. No ak si chcete vytvoriť smokey líčenie, tak je potrebné ju vrstviť, pretože pri každom prejdení po nej so štetcom, sýta farba stráca na intenzite. 
Fotoarchív autorky. Práva vyhradené!
Okrem toho, že sa dá ceruzka použiť samostatne alebo v kombinácii s iným tieňom, dá sa použiť aj namiesto podkladovej bázy. Ceruzku som použila v kombinácii s fialovým tieňom, ktorý som naniesla do cca 1/3 oka a na zvyšok som naniesla práve túto ceruzku, ktorú som sa snažila trošku rozblendiť. Ceruzku som naniesla aj k horným riasam a vytvorila tak linku. A keďže som chcela trošku netradičné líčenie, tak som na spodnú vodnú linku naniesla zelenú ceruzku. 


0 komentárov:

Budem veľmi rada, ak po sebe necháte stopu v podobe komentára.